Zajawkowce

Uuuu, reinkarnacja Blogmedia24 | Blogerzy tworzą niezależne media

Łaaał!

Odrodzenie też mamy: Archiwum | <<<<< Archiwum blog.media.p l >>>>>, ale o tym potem, bo wpis miał być o bolączkach polskiej blogosfery a tu bieżączka polskiej blogosfery się wtrynia. Zadziwiający jest ten karajowy trend na zajawkowce, a przecież każdy przedszkolak wie, że w momencie error 503 wszystko z takiego zajawkowca znika bezpowrotnie.

wtorek, 2 październik 2007

Lista Obecnosci: Salon503 – krótka opowieśc satyryczna

Lista Obecnosci: Salon503 – krótka opowieśc satyryczna: “Mowiles, mowiles, blog powstal na ewentualnosc skasowania salonki przez Jankego. Kazdy kto zalozy teraz nowego bloga, trafi w koncu do naszego czytnika RSS.

Swoja droga to co zrobil Jankes wymagalo sporej burzy mozgow, zeby ludzie posali blogi w czarnej dziurze, w blogach niewidocznych poza strona glowna s503.

A przecież każdy indywidualnie może sobie zbudować swojego prywatnego zajawkowca np. za pomocą “Moje blogi” blogspota

albo także za pomocą feedjumbler. Po co więc komuś jakiś kolektywny zajawkowiec ❓ Przychodzi Maryla do c² 🙄

Ad rem

Podpatrzyłem u matka kurka a także u innych pomniejszych ewangelistów SLD, że teksty z linkami po prostu nie sprzedają się w polskiej sieci. W polskiej pajęczynie nadal obowiązuje protokół króla Ćwieczka i wpis zwany po katolicku “postem” powinien przypominać starszą papierową formę komunikacji międzyludzkiej. Z linkami to nigdy nic nie wiadomo. Kto zresztą miałby czas na skoki na boki. No to piszę protokólarnie. Właściwie najlepiej byłoby pójść za przykładem noblisty i skanować do bloga różne książki z flamastrowymi podkreśleniami. Szkoda, że Danuśka popaliła większość makulatury, bo mógłby zeskanować dedykację Lońki.

No, ale miało być o bolączkach

Bolączki polskiej blogosfery, o ile takowe w ogóle istnieją w czyjejś wybujałej wyobraźni, nie ustępują bolączkom szwedzkim a nawet je przewyższają. Tu obrazek, bo wszyscy lubią obrazki
W obrazek można kliknąć, jak ktoś jest zaawansowany. Czyli największą bolączką jest Wirtualna Polska. Wirtualna Polska to taka obłudnica he he he Jak tylko komentatorzy za bardzo rozpuszczą języki – zamyka kram na 6 latek i cześć. Salonowe 503 się przypomina – aż strach wspominać a tu zapowiada się powtórka z 503.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s