Wiarus tu tylko sprząta

Gość portalu: Штирлиц napisał(a):

> Gość portalu: mm napisał(a) ze łzami w oczach he he he:
> >Czyz
> > tak wielu krzywd doznales w POLSCE-“Pomrocznej”
> ___

>
> Tu nie chodzi ani o żadne krzywdy, ani o żadne wyrównanie rachunku krzywd,
ani
> o zemstę, ani o vendettę.
> Niniejsze forum to ściema na temat Polonii made in Poland.
>
> Wiarus tu tylko sprząta.

‘Tu nie chodzi ani o żadne krzywdy, ani o żadne wyrównanie rachunku krzywd, ani o zemstę, ani o vendettę. Niniejsze forum to ściema na temat Polonii made in Poland. Wiarus tu tylko sprząta.”

================

Quite.

A ty, przyjacielu mm, powinieneś szanować ludzka pracę, mniej pić a więcej czytać, słuchać, oglądać. Wynajmij sobie na DVD film “La Femme Nikita” i obejrzyj jeszcze raz fragment, który zaczyna sie od tego, że ktoś puka, Anne Parillaud otwiera drzwi, za drzwiami stoi nieogolony Jean Reno w ciemnych okularach i zimnym jak lód głosem mówi: ” Victor. Nettoyer.” czyli: ” Wiktor. Sprzątacz.”. Albo “Psy 2” (“wyrwałem chwasta”). Sprzątanie ma tradycję.

Jak sprzątam, to na podstawie wiarygodnych i cytowanych źródeł, w większości krajowych. Pan Ziemkiewicz to popularny i powszechnie szanowany polski dziennikarz. Do niego proszę się zwracać z korektami ewentualnych nieścisłości w jego książce.

A jak chcecie o sobie czytać wyłącznie dobrze, to nic prostszego: wystąpcie z Unii Europejskiej, każcie rozstrzelać personel polskiego oddziału Transparency International, zamknijcie granice, ogłoście United Nations Development Program antypolską organizacją przestępczą i wprowadźcie cenzurę prewencyjną. Gdzie tu problem? Budynek cenzury na ulicy Mysiej w Warszawie dalej stoi, doświadczonej kadry macie skolko ugodno, nową też kształcicie przez cały czas. Nawet na tym forum czasem ćwiczy.

Czy Polonia ma się wam złożyć na amunicję, trociny na podłogę i szmaty do czyszczenia nagana? Może wam przetłumaczyć bez błędów ortograficznych deklarację rezygnacji z członkostwa UE na francuski, angielski i niemiecki? No problem, dla Ojczyzny wszystko.

Na Pomnik Wdzięcznosci Macierzy dla Polonii, dłuta prof. Czesława Dźwigaja z Krakowa, już od nas zbieraliście, tylko słabo wyszło, bo jelenie zza oceanu za nic nie chciały same sobie postawić pomnika wdzięczności, widać się nie dosyć doceniają.

Ale tym razem macie nasze szczere i serdeczne “Pomożemy!” dla operacji “Surowa
Matka”
, czyli “Polonijnym warchołom i prześmiewcom Macierz rzuca swoje
stanowcze NIE!”.

Dodaj do: wykop.pl wykop

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s