Fora ze dwora

Automatically translated version of this post

Poniżej nieustająca lista zdeletowanych niesuusznych stroniczek i forów, co to stały waadzy pomrocznej kością w gardle:

 1. Jak można usuwać taki piękny tekst noblisty, szczególnie z uzurpatorskiej wprawdzie, ale zawszeć przecież Wirtualnej Dwuosobowej Polonii = Wiechowski + Krupiński z Rydzykiem w klapie?
 2. nominalnie apolityczny Australian Institute of Polish Affairs – AIPA « Wychodźstwo
 3. Warzecha wyciął komentarz St. Wiarusa
 4. Nowe Nożyce24.pl – Radosław Krawczyk: “To jedyne miejsce w polskiej sieci, w którym można przeczytać niepopularne poglądy, znaleźć newsy pomijane przez inne media. Jeśli komuś tu za mało stylu Kirkera, Smoka czy Uczennic, to musi sobie znaleźć inne miejsce w sieci.”
 5. ► Подмосковные вечера
 6. Układ sopocki, układ trójmiejski
 7. Dokument został usunięty z serwera IPN
  1. Dokument został usunięty z serwera GW ale bynajmniej nie zniknął z Google Groups he he he
  2. Zaaresztowali mnie, stokrotka (137) 07-03-2007, 14:59:16
   ditto
   still on Google Groups
   oraz
   na onecie
 8. Dokument “Gdzie hartowała się stal rządu Leppera i Kaczyńskiego” został usunięty z serwera GW oraz z niusów Onetu he he he
 9. ►Wprawdzie bez cenzury jest już z powrotem w sieci, ale na początku grudnia 2006 zamiast strony widniała taka oto wywieszka:

  Drodzy Internauci!
  Z przykrością informujemy,
  że wskutek działań prawnych osób trzecich
  oraz restrykcji
  V Wydziału Karnego Sądu Rejonowego w Szczecinie
  portal “BezCenzury.Net” został zablokowany.
  Szukajcie nas wkrótce

 10. Niewygodna dyskusja w “Polityce”
 11. GBritain.net – forum, Anglia, Londyn, Wielka Brytania, nawet nie próbuj wpisać się – wytną cię prawie natychmiast !!! Dyskusja kontrolowana hehehe :

  wasze państwo zwyczajnie wytrząsa z was kasę, licząc polskim sprzątaczkom w UK po kilkanaście
  balonów rocznie podatku od miotły.
 12. Forum Pomagamy phorum – Pytania do redakcji – Re: fala w wojsku: “Jestem wojskowym Stacjonuje w Minsku Mazowjeckim Kolo Warszawy wjoska Barczaca JEDNOSTKA 23Baza lotnicza Tu jest fala jak cholera sam wlasnie doswiadczam tego jestem tu dopiero od 2 tygodni i juz zadaja o demnie pieniedzy za spokuj i ochrone a oczywiscie przywileje bede mugl np. za 200zl ogladac telewizor sluchac radja nie sprzatac palic papierosy, jesc ze wszystkimi no i oczywiscie wychodzic po zakupy dla siebie.”http://www.pomagamy.pl/forum/index.php
 13. Z góry upatrzone pozycje na forum Kralisza likwidowane i zdeformowane z polską literką ogonkową ś, co nam daje do myślenia na temacik narodowości hackera hehehe. A tak niewinnie to przecie wyglądało
  www.polonia-hamburg.de :: Zobacz temat – Forum Polonia
 14. Zlikwidowana lista dyskusyjna tuby propagandowej konsulatu nowojorskiego. Wystarczył jeden spammer o nicku bloom na usprawiedliwienie likwidacji.

  1. ► Podgotowka propagandowa konsulatu nowojorskiego do przymknięcia pyskorum GW zdominowanego przez Wojska Łączności z Polonią i Polkami na obczyźnie
 15. Serwis Polonia Wirtualnej Polski:
  > “Likwidacja serwisu Polonia
  > 28.01.2002
  > 1 lutego Serwis Polonia Wirtualnej Polski zniknie bezpowrotnie.”

  Rusza portal „Wirtualna Polonia”: “Pod koniec stycznia 2002 roku został zamknięty (ze względów ekonomicznych) Serwis Polonijny w Internecie, który był jednym z działów portalu „Wirtualna Polska” i jednym z największych źródeł o tej tematyce w Internecie. W przeddzień zniknięcia z sieci, jego redaktorzy zamieścili wywiad z inicjatorami nowego, analogicznego przedsięwzięcia w Internecie „Wirtualna Polonia”.

  Głównymi animatorami uruchomionego 1 lutego w Szwecji portalu polonijnego są dziennikarz i redaktor miesięcznika „Relacje” Krzysztof Mazowski oraz przedsiębiorca Włodzimierz Kuliński.
  Pomysł uruchomienia nowego portalu jest, zdaniem założycieli, w pewnym sensie wymuszony likwidacją Serwisu Polonia prowadzonego dotychczas przez portal „Wirtualnej Polski” i ma stanowić jego kontynuację pod adresem http://www.wirtualnapolonia.com/teksty.asp?TekstID=3.
  Ich zdaniem nikt dotąd nie odkrył możliwości komercyjnych takiego serwisu, więc nowy portal powinien finansować się sam.

  „Kurier Wileński”, 2 lutego 2002 r.”

 16. Forum Polonia Michigan


  1. ► ► Kontynuacja Forum Paszportowego szantażu
 17. Paszportowy szantaż
  1. ► ► Reanimacja Paszportowego szantażu
 18. Internet Young Polonia
 19. Forum Polska 2000

  min. R. Sikorski: Stany podwójnego obywatelstwa zdarzają się nawet podsekretarzom stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych… zdarzają się milionom Polaków zagranicą i nie rozumiem dlaczego jest to problemem akurat dla małej garstki ludzi.
 20. web.archive.org/web/20040225014956/http://emigracja.pl/

  Nowy serwer EMIGRACJA:

  “Emigracja.pl – (Serwis Polaków Swiata) zostala umieszczona na serwerze 18 stycznia 2002 roku. Jest serwisem niekomercyjnym, tworzonym przez dwóch obywateli Polski mieszkajacych w Polsce: Marcina Rebacza i Arnolda Toczyskiego. Serwis jest przeznaczony dla Polaków rozwazajacych mozliwosc emigracji stalej lub czasowej, oraz dla tych, którzy juz sa na emigracji, i potrzebuja porad praktycznych zwiazanych z praca oraz przepisami emigracyjnymi. Zadaniem serwisu jest wspóltworzenie plaszczyzny wymiany informacji i kreowanie postawy wzajemnej pomocy Polaków za granica i w kraju.

  Serwis informacyjny http://www.emigracja.pl stawia sobie za cel wyciagniecie
  problematyki emigracji z kleszczy polskiego wstydu i izolacji. To próba mówienia o dzisiejszej emigracji szczerym i nowoczesnym jezykiem typowym dla forum internetowych, a takze suchym opisem emigracyjnych procedur. Wierzymy, ze prawda o tym zjawisku lezy wlasnie w tak uksztaltowanej przestrzeni: pomiedzy tym, co mówi ulica, szkola, dom, a wiedza, która przekazuje emigracyjny urzednik..”

 21. web.archive.org/web/20021124172328/http://najmici.org/

  obecnie http://najmici.net/ choć wszystkie odnośniki na stronach krajowych pozostały z końcówką .org bez przekierowania lub uaktualnienia.

 22. Expatpol – Warszawski portal Polonii – usunął następujący niewygodny komentarzyk:

  Polish Trojan Horse at the White House

  Going back to point No. 2 of the Agenda, a good way of increasing the number of qualified Polish Americans in public office would be to prevent the government of Poland from disqualifying our people from obtaining security clearance by selling them Polish passports. This problem particularly affects the recent wave of post-Solidarity immigrants, who may be too sentimental, too naive, or too passive to resist the pressure of the government of Poland and may inadvertently destroy their own careers or jeopardize the careers of their children. I don’t believe that we need any “affirmative action” for Polish American politicians and I don’t think that the goal of increasing the number of qualified Polish Americans in public office will be helped by engaging in blatant lobbying efforts on behalf of the government of Poland. Such transparent lobbying for foreign interests will not gain the trust or the respect of the public and will only discredit those who believe that they can fool anyone by attaching the words “Polish American” to a shopping list of a corrupt and incompetent foreign government. Which is what I sincerely hope will happen to the authors of the Agenda, as I would not like to see such biased individuals in the government of my country.

  THE Warsaw AGENDA FOR 2004 AT THE WHITE HOUSE discontinued

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s