Wszyscy szczurojorczycy wyemigrowali do Londku

Zawiadamiamy z całą powagą i bez zgrywy, że nielegale zwani przez wieszcza szczuropolakami, opuścili masowo Amerykę. Azymut – dworzec Wiktorii. Powody? Oficjalnie – słaby dolar. Nieoficjalnie – liczne aresztowania nielegali.

  • Deportowana za złamanie przepisów
  • Nielegalni wpadają podróżując – Expatpol.com:”Według nowojorskiego „Nowego Dziennika”, tylko od stycznia do czerwca bieżącego roku konsulat RP w Nowym Jorku został poinformowany o 45 przypadkach zatrzymania Polaków w związku z naruszeniem przez nich przepisów imigracyjnych.Osoby te zostały zatrzymane w różnych okolicznościach, były przypadki zatrzymań na autostradach i to nie tylko kierowców, ale także pasażerów pojazdów.Funkcjonariusze patroli granicznych przeprowadzają kontrolę w pociągach Amtrak. 18 lipca trafili na dwoje Polaków: 27-letniego Michała i jego żonę 24-letnią Urszulę, którzy wybrali się w podróż z Nowego Jorku do Chicago pociągiem, bo obawiali się kontroli na lotniskach. Funkcjonariusze patrolu granicznego wsiedli do pociągu w miejscowości Syracuse, sprawdzili dokumenty i Polaków aresztowali, bo mieli nieważne wizy. Była to rutynowa kontrola. I tak się złożyło, że wpadli akurat Polacy. Zatrzymane małżeństwo przebywało w USA około roku. Patrol graniczny przekazał ich w ręce Immigration and Custom Enforcement, a stamtąd trafili do więzienia powiatowego. Czeka ich sprawa w sądzie imigracyjnym, a to kończy się najczęściej nakazem deportacyjnym.”
  • Rodzina Zająców do deportacji
  • Polacy wypraszani przez Amerykanów

    Pojawiają się znienacka, o każdej porze dnia i nocy, właściwie wszędzie. Jednego Polaka zatrzymali, gdy tankował benzynę. Innego, kiedy oglądał z rodziną telewizję w domu. Ale zwykle aresztują naszych rodaków w pracy, czyli na gorącym uczynku.

Advertisements

0 thoughts on “Wszyscy szczurojorczycy wyemigrowali do Londku

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s